Dieta Cambridge Kraków: Program odchudzania oparty na zbilansowanych produktach

Program odchudzania oparty na zbilansowanych produktach – Dieta Cambridge Kraków

Dieta Cambridge to program odchudzania, który opiera się na zbilansowanych produktach dostarczających organizmowi odpowiednią ilość składników odżywczych. Dieta ta odkrywa nowe podejście do odchudzania, ponieważ nie jest typową dietą, gdzie trzeba rezygnować z wielu produktów, a wręcz przeciwnie – zawiera bogaty asortyment produktów, z których można korzystać.

Co to jest dieta Cambridge?

Dieta Cambridge to program odchudzania opracowany w latach 70-tych przez amerykańskiego naukowca Alana Howarda. Program popularne stał się w Wielkiej Brytanii i trafił także do Polski. Celem diety Cambridge jest przede wszystkim schudnięcie bez utraty stosunkowo dużej ilości mięśni, a także podniesienie poziomu energii i redukcja apetytu. Dieta ta opiera się na produkowaniu zbilansowanych posiłków, które będą zawierały odpowiednią ilość składników odżywczych.

Jak działa dieta Cambridge?

Dieta Cambridge opiera się na spożywaniu zbilansowanej ilości produktów, które są dostarczane w formie sproszkowanej. Produkty te zawierają odpowiednią ilość białka, tłuszczów, węglowodanów, witamin i mikroelementów. Dieta ta dzieli się na pięć etapów, które stopniowo zmniejszają ilość spożywanych węglowodanów, by organizm miał motywację do spalania wewnętrznych rezerw tłuszczu. Właśnie w fazie 1 diety Cambridge, która polega na spożywaniu produktów Cambridge Weight Plan, najlepiej widać efekty odchudzania.

Czym są produkty Cambridge Weight Plan?

Produkty Cambridge Weight Plan to zbilansowane produkty dostępne w formie sproszkowanej, w atrakcyjnych smakach. Dzięki temu dieta Cambridge nie jest uciążliwa i monotonna, a wręcz przeciwnie – może dostarczyć wiele radości z gotowania i zjedzenia smacznych posiłków. Produkty Cambridge Weight Plan to zarówno szejki i zupy, jak i napoje i desery. Dodatkowo, oferowane są także suplementy diety, które pomagają w konsolidacji uzyskanych efektów.

Kto może skorzystać z diety Cambridge?

Dieta Cambridge to program odchudzania, który jest dostępny dla osób o różnym stopniu otyłości. Program oferowany jest w oparciu o m.in. płeć, wiek, wzrost i indywidualną sytuację zdrowotną. Przed rozpoczęciem diety Cambridge warto skonsultować się z lekarzem.

Podsumowanie

Dieta Cambridge to innowacyjny program odchudzania, który opiera się na zbilansowanych produktach dostarczających organizmowi potrzebnych składników odżywczych. Dieta ta nie wymaga rezygnacji z wielu produktów, a wręcz przeciwnie – oferuje bogaty asortyment produktów, z których można korzystać. Program diety Cambridge to rozwiązanie dla osób, które chcą schudnąć bez utraty dużych ilości mięśni i zwiększyć poziom energii.