Większe usta bez operacji plastycznej – powiększanie, modelowanie, wypełnianie ust Szczecin

Zbyt małe usta to coś, co chciałoby poprawić wiele kobiet. Wiele lat temu tego typu estetyczny defekt można było naprawić tylko poprzez zastosowanie operacji plastycznej. Obecnie jednak do tego celu wykorzystuje się inne, znacznie bezpieczniejsze pod wieloma względami, metody.
Wypełnianie ust to obecnie jeden ze sposobów, który pozwala na powiększanie ust bez większych skutków ubocznych. Wiele jednak w tym przypadku zależy od substancji, która została wykorzystana do tego celu. Wybór zależy w tej sytuacji zarówno od lekarza, jak i od pacjentki. W większości przypadków wybierany jest kwas hialuronowy.

 

Pozwala on na uzyskanie oczekiwanych rezultatów, rzadko natomiast pojawiają się po nim powikłania. Inną znaną substancją wypełniającą jest botoks.
Powiększanie ust za pomocą wstrzykiwania substancji uważa się za bezpieczniejsze ponieważ, w przeciwieństwie do operacji plastycznych, efekt zabiegu nie jest trwały. Jeśli więc klientka nie jest zadowolona z efektu, wystarczy poczekać, aż substancja zostanie wchłonięta przez organizm.
W mieście takim jak Szczecin można znaleźć profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, który przeprowadza zabiegi powiększania ust. Warto przy tym pamiętać, że za pomocą kwasu hialuronowego można nie tylko przeprowadzić powiększanie, ale także modelowanie ust.